خانه / ویزا / چگونه ویزای شینگن لوکزامبورگ بگیریم؟

چگونه ویزای شینگن لوکزامبورگ بگیریم؟

انواع ویزای شینگن لوکزامبورگ چیست؟

ویزای شینگن لوکزامبورگ انواع مختلفی دارد که برای سفر به آن باید یکی از این ها را اخذ کنید. این که چه ویزایی اخذ کنید به هدف سفر شما بستگی دارد. اگر هدف تجاری دارید باید ویزای تجاری اخذ کنید و در صورتی که قصد سفر تفریحی دارید می توانید ویزای شینگن توریستی این کشور را اخذ کنید.

ویزای تحصیلی هم برای افرادی قابل استفاده است که قصد ادامه تحصیل در کشور لوکزامبورگ را دارند. لوکزامبورگ دانشگاه های معتبری را در دل خود دارد که می توان برای تحصیل در آن ها اقدام کرد. در نظر داشته باشید که تحصیل در این دانشگاه ها مستلزم صرف هزینه بسیار است زیرا هزینه زندگی در لوکزامبورگ نسبت به دیگر کشورها بالا است.

ویزای شینگن لوکزامبورگ توریستی کوتاه مدت به شما این امکان را می دهد تا بتوانید طی مدتی محدود در این کشور اقامت داشته باشید. یکی از صنایع برتر لوکزامبورگ همین صنعت گردشگری است که با ارائه ویزا در انواع مختلف رونق بیشتری نیز گرفته است.

ویزای شینگن لوکزامبورگ توریستی بلند مدت به مسافران این امکان را می دهد تا به مدت پنج سال به خاک کشور لوکزامبورگ رفت و آمد کنند و به کار مورد نظر خود بپردازند. این ویزا بیشتر توسط تاجران و یا صاحبان مشاغل اخذ می شود. البته والدین افرادی که در این کشور اقامت دارند نیز از این ویزا استفاده می کنند.

ویزای تجاری هم که همان گونه که از نامش پیداست برای تجارت و کار است. افرادی که قصد شرکت در یک سمینار خاص از سوی شرکت خود، سرمایه گذاری، جست و جوی کار و … را دارند باید برای اخذ این ویزا اقدام نمایند. برای اخذ این ویزا باید مدارک کاملی را به سفارت تحویل دهید.

ویزای شینگن لوکزامبورگ

 

چگونه ویزای شینگن لوکزامبورگ بگیریم؟

برای اخذ ویزای شینگن لوکزامبورگ باید مراحل زیر را طی کنید تا بتوانید به این کشور دیدنی سفر کنید. با ما همراه شوید تا از تمام مراحل اخذ ویزای شینگن لوکزامبورگ آگاه شوید.

  • اخذ وقت سفارت لوکزامبورگ

برای این‌که بتوانید ویزای شینگن لوکزامبورگ را اخذ کنید ابتدا باید وقت سفارت این کشور را بگیرید. اگر تاریخ سفر برای شما اهمیت دارد بهتر است تا وقت فوری سفارت را بگیرید. به‌این‌ترتیب می‌توانید در کمترین زمان ممکن وارد سفارت شوید.

  • آماده‌سازی مدارک

در این مرحله باید کلیه مدارکی را که در فایل زیر آمده است آماده کنید. به‌این‌ترتیب می‌توانید مدارک خود را به‌صورت ترجمه‌شده با مهر دارالترجمه رسمی به سفارت ارائه دهید. این مدارک باید در دو نسخه اصل و کپی به سفارت ارائه شوند.

  • انتظار پاسخ سفارت

پس‌ازاین که مراحل را در تاریخ تعیین‌شده به سفارت تحویل دادید باید منتظر پاسخ سفارت بمانید. این انتظار ممکن است بین دو تا چهار هفته زمان ببرد. طی این مدت سفارت کلیه مدارک شمارا بررسی می‌کند و صحت آن را ارزیابی می‌کند. درصورتی‌که مدارک شما نشان دهد که به خاک ایران بازمی‌گردید احتمال زیاد با درخواست شما موافقت می‌شود.

  • دریافت پاسخ سفارت

سفارت پاسخ خود را پس از گذشت مدت‌زمانی مشخص، به ایمیلی که شما به سفارت داده‌اید ارسال خواهد کرد. این پاسخ ممکن است دو جنبه مثبت و منفی داشته باشد. پس از دریافت پاسخ سفارت با توجه به جواب باید وارد مرحله بعدی شوید.

  • پاسخ مثبت سفارت

درصورتی‌که سفارت با درخواست شما جهت اخذ ویزا موافقت کرد، باید برای اخذ ویزای خود اقدام کنید. به‌این‌ترتیب باید در کمتر از بیست روز گذرنامه خود را به سفارت تحویل دهید تا ویزای شما در آن درج شود.

  • پاسخ منفی سفارت

دو تا چهار ماه بعد با برطرف کردن علت ریجکتی می توانید دوباره برای اخذ ویزای شینگن لوکزامبورگ اقدام کنید.

ویزای شینگن لوکزامبورگ

هزینه اخذ ویزای شینگن لوکزامبورگ چقدر است؟

هزینه اخذ ویزای شینگن با توجه به سن متفاوت است. افراد در سنین مختلف باید هزینه های مختلفی را برای اخذ ویزای شینگن لوکزامبورگ پرداخت کنند. این هزینه را سفارت به صورت نقد از افراد دریافت می کند. در حقیقت این هزینه بابت صدور ویزا و بررسی پرونده دریافت می شود.

دقت داشته باشید افرادی که به سفارت مراجعه می کنند زیاد هستند و در نتیجه سفارت به اندازه کافی پول خرد ندارد. به همین جهت افراد باد هزینه را بدون کم و زیاد پرداخت کنند تا درگیر پول خرد سفارت هم نشوند. به این مطلب دقت داشته باشید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.

افراد زیر شش سال از پرداخت هزینه برای صدور ویزا معاف هستند. دسته دیگری از افراد که از پرداخت این هزینه معاف هستند، افراد بالای هشتاد سال می باشند. افراد بین شش تا دوازده سال نیز مبلغی معادل پنجاه درصد افراد بالغ را می پردازند. این هزینه ها با توجه به نوع ویزایی که انتخاب می کنید متفاوت می باشد برای اطلاع دقیق با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات دقیق درباره هزینه ها، چگونگی اخذ ویزای شینگن لوکزامبورگ و … کافی است تا با مشاورین مجرب ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت visayeschengen تماس حاصل نمایید تا شما را به درستی راهنمایی کنند. مشاورین ماکان سیر آسمان این جا هستند تا شما در آسمان هر کشوری که می خواهید به پرواز درآیید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هزینه اخذ ویزای شینگن

هزینه اخذ ویزای شینگن راه حل بسیار مناسب و به صرفه ای است که از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای تماس مستقیم (کلیک کنید)