خانه / ویزا / ویزای شینگن لهستان ، آسان ترین راه اخذ ویزای لهستان

ویزای شینگن لهستان ، آسان ترین راه اخذ ویزای لهستان

چرا به کشور لهستان سفر کنیم؟

با ویزای شینگن لهستان می توانید به این کشور دیدنی سفر کنید. لهستان یکی از کشورهای اروپایی است که با برترین جاذبه های توریستی از ورود مسافران میزبانی می کند. این کشور دارای تاریخی سراسر فراز و نشیب بوده است. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است تا با ما همراه شوید.

پایتخت کشور لهستان شهر زیبا و دیدنی ورشو است. این شهر جاذبه های دیدنی زیادی دارد که می توانید از آن دیدن کنید و غرق در لذت شوید. لهستان طی جنگ جهانی دوم مورد حمله آلمان قرار گرفت و یکی از کشورهایی بود که با سنگین تلخ ترین اتفاقات تاریخ را به دوش می کشد.

همسایه های این کشور آلمان؛ چک، اسلووکی، بلاروس، لیتوانی و روسیه است. البته این کشور با دریای زیبای بالتیک نیز مرزهایی دارد. کشور لهستان علاوه بر این که در اتحادیه اروپا می باشد، در حوزه یورو، شینگن و … نیز می باشد. با سفر به این کشور دیدنی می توانید از جاذبه های آن دیدن کنید و لذت ببرید.

واحد رسمی پول در کشور لهستان زلوتی است. با این که این کشور در اتحادیه اروپا می باشد اما واحد رسمی پول آن یورو نیست. زبان رسمی هم  در این کشور زبان لهستانی است. البته ناگفته نماند که زبان انگلیسی و آلمانی نیز در برخی از مناطق این کشور رایج است.

ویزای شینگن لهستان

مراحل گرفتن ویزای شینگن لهستان

ویزای شینگن لهستان به شما این امکان را می دهد تا به کشور لهستان و کشورهای دیگر این حوزه سفر کنید. اما چگونه؟ برای این که بتوانید در ک کاملی از شینگن، ویزای شینگن و چگونگی اخذ این ویزا داشته باشید می توانید تا پایان این مطلب همراه ما بمانید.

بیست و شش کشور عضو عهدنامه شینگن هستند و در این پیمان می باشند. این بیست و شش کشور با یکدیگر پیمان بسته اند تا با اخذ ویزای هر یک بتوان به دیگر کشورهای این حوزه نیز سفر کنید. به این ترتیب می توانید در چند کشور از حوزه شینگن سفر کنید و به گردش بپردازید.

یکی از کشورهایی که در این حوزه است لهستان می باشد. شما می توانید با سفر به کشور دیدنی لهستان و اخذ ویزای شینگن لهستان از این کشور دیدن کنید. البته با اخذ این ویزا می توانید به سایر کشورهای این حوزه نیز سفر کنید و از این کشورها دیدن نمایید.

اولین گامی که برای اخذ ویزای شینگن لهستان باید بردارید، اخذ وقت سفارت لهستان است. پس از اخذ این وقت باید با کلیه مدارک خود به سفارت این کشور مراجعه کرده و منتظر بررسی سفارت بمانید. سفارت پس از بررسی مدارک با گذشت دو تا چهار ماه پاسخ خود را به شما ابلاغ خواهد کرد.

این پاسخ ممکن است مثبت و یا منفی باشد. در صورتی که پاسخ سفارت مثبت باشد می توانید با در دست داشتن گذرنامه خود به این مرکز مراجعه نمایید و ویزای خود را دریافت کنید. در صورتی که این پاسخ منفی باشد می توانید پس از برطرف کردن علت ریجکتی دو تا چهار دوباره برای اخذ ویزا اقدام نمایید.

ویزای فوری لهستان

اگر برای سفر خود برنامه ریزی خاصی داشته باشید و تاریخ خاصی را باید در کشور لهستان باشید، می توانید ویزای فوری لهستان را اخذ کنید. ویزای فوری در حقیقت به وقت سفارت مرتبط می شود. اگر شما وقت فوری سفارت لهستان را داشته باشید در مدت زمان کمتری می توانید به سفارت مراجعه کنید و در نتیجه سریعتر موفق به اخذ ویزای این کشور می شوید.

با ویزای شینگن لهستان توریستی می توانید به مدت نود روز در خاک این کشور اقامت داشته باشید و به گردش بپردازید. این تعریف کلی از شینگن توریستی است اما امروزه سفارت با توجه به نظر شخصی افسر سفارت به شما مهلتی محدودتر برای اقامت در خاک کشور لهستان را می دهد.

ویزای شینگن لهستان

ویزای لهستان تضمینی

حقیقت امر این است که تضمینی برای اخذ ویزا وجود ندارد. مدارکی که شما به سفارت ارائه می دهید و استانداردهایی که در آن ها می باشد، تضمینی برای اخذ ویزا است. ویزای تضمینی لهستان را باید از شخصی بخواهید که با تجربه است و می تواند شما را در این راه یاری کند.

ویزای شینگن لهستان به صورت تضمینی به شما این امکان را می دهد تا موفق به اخذ ویزا شوید. ما مدارک شما را با رعایت استانداردهای مورد قبول سفارت و همچنین چیدمانی خاص درون پرونده تان قرار خواهیم داد. کار خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای شینگن لهستان شوید.

وقت سفارت لهستان فوری

برای این که بتوانید ویزای فوری لهستان را اخذ کنید باید وقت سفارت لهستان فوری را داشته باشید. به این ترتیب میتوانید در کمترین زمان ممکن ویزای این کشور را اخذ کنید و سفر خود را آغاز نمایید. اخذ این نوع وقت هزینه بیشتری را به همراه خواهد داشت.

وقت فوری بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که باید در تاریخی مشخص به کشور لهستان وارد شوند. به عنوان مثال فردی که می‌خواهد در کنفرانسی خاص شرکت کند و با شغلی را به دست آورد باید همچین وقتی را اخذ کند. با ما همراه شوید تا موفق به اخذ وقت سفارت فوری لهستان شوید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هزینه اخذ ویزای شینگن

هزینه اخذ ویزای شینگن راه حل بسیار مناسب و به صرفه ای است که از …

4 دیدگاه

 1. سلام برای 40 روز بعد نیاز به ویزای شینگن دارم …چگونه می توانید کمککنید ؟

  • سلام با شماره های دفتر تماس بگیرید همکاران سریع کاراتونو انجام بدن که به زمان مورد نظر برسید

 2. پریناز پورسعید

  نیاز به ویزای شینگن لهستان سه نفره دارم

  • سلام وقت بخیر
   لطفا با همکاران بخش شینگن تماس بگیرید تا خدمات مورد نیازتون رو به شما ارائه کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای تماس مستقیم (کلیک کنید)