خانه / وقت سفارت / وقت سفارت کانادا در دبی

وقت سفارت کانادا در دبی

دبی

وقت سفارت کانادا در دبی را می توانید برای اخذ ویزای کانادا دریافت کنید. دومین شهر بزرگ امارات دبی است که جاذبه های دیدنی فراوانی دارد. این شهر توسط یک معمار ژاپنی طراحی شده است و نظر همه مردم جهان را به خود جذب کرده است.

دبی جاذبه های زیادی دارد و شهری توریستی است اما محدودیت هایی نیز در این شهر وجود دارد که برخی از افراد را از سفر به این شهر منصرف می کند.

وقت سفارت کانادا در دبی

از جمله جاذبه های این شهر می توان به دبی مال، برج خلیفه ، رستوران های بی نظیر و … اشاره کرد. امارات از هفت شهر شیخ نشین تشکیل شده است که پایتخت آن ابوظبی است.

دبی یکی از گران ترین شهرهای جهان است و واحد پولی آن درهم امارات می باشد. یکی از جاذبه های اعجاب برانگیز این شهر پیست اسکی آن می باشد. این پیست پوشیده از برف مصنوعی است و دمای هوا در آن زیر صفر است.

با توجه به مسائل سیاسی و روابط بین سفارت کانادا در ایران برپا نیست لذا هم‌وطنان باید برای اخذ وقت سفارت کانادا در دبی ، ابوظبی ، آنکارا، استانبول و … اقدام به اخذ وقت و ویزا کنند.

 

 

چگونه وقت سفارت کانادا در دبی را بگیریم؟

برای دریافت وقت سفارت کانادا در دبی شما می توانید به دو حالت اقدام نمایید که در ادامه به تفصیل خواهیم گفت. نکته مهم این است که در هر صورت شما نمی توانید بدون رفتن به سفارت کانادا در یکی از کشورهای همسایه ویزای کانادا را اخذ کنید.

ویزای کانادا نیاز به انجام اموری مانند انگشت نگاری و … دارد و شما باید برای انجام این کار به صورت حضوری به سفارت مراجعه نمایید.

 

 

وقت سفارت کانادا در دبی به صورت آنلاین چگونه است؟

به این ترتیب است که شما به سایت این سفارت مراجعه می کنید و مدارک خود را در اکانتی بارگذاری می کنید. پس از این کار باید با یک کارت بین‌المللی هزینه سفارت را بپردازید و وقت سفارت را دریافت کنید.

نکته مهم این است که شما حین ورود اطلاعات متوجه اشتباهات خود می شوید و می توانید آن ها را اصلاح کنید. پس از اخذ وقت سفارت کانادا در دبی به صورت آنلاین باید در تاریخ مشخص شده به سفارت این کشور مراجعه کنید.

پس از انجام انگشت نگاری و … می توانید به ایران بازگردید. دو تا سه هفته پس از انگشت نگاری سفارت به درخواست ویزای شما پاسخ خواهد داد.

اگر پاسخ سفارت مثبت باشد شما باید پاسپورت خود را برای ضمیمه شدن ویزا در آن به سفارت تحویل دهید و یا این که از خدمات پیکاپ ویزای ما استفاده کنید. پیکاپ ویزا را در ادامه به تفصیل خواهیم گفت.

اگر جواب سفارت به درخواست شما منفی باشد می توانید با برطرف کردن علت ردی درخواست دوباره اقدام نمایید.

 

 

وقت سفارت کانادا در دبی به صورت حضوری چگونه است؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا در دبی به صورت حضوری باید به وک در دبی مراجعه نمایید. شما باید کلیه مدارک را همراه با هزینه ویزا به همراه داشته باشید.

پس از تحویل مدارک به سفارت می توانید وقت سفارت کانادا در دبی را دریافت نمایید. به ایران باز می گردید و در تاریخ مشخص شده برای انگشت نگاری دوباره به وک مراجعه می کنید.

پس از طی این مرحله مجدداً به ایران باز می‌گردید و دو تا سه هفته بعد پاسخ سفارت را دریافت می کنید.

اگر پاسخ مثبت باید شما می توانید به صورت حضوری برای دریافت ویزا به سفارت بروید و یا بدون سفر به دبی از خدمات پیکاپ ما استفاده کنید و ویزای خود را بگیرید.

 

 

وقت سفارت کانادا در دبی آنلاین یا حضوری؟

با اخذ وقت سفارت کانادا در دبی به صورت حضوری شما مجبور به دو تا سه بار سفر به دبی می شوید. اگر از خدمات پیکاپ استفاده نکنید باید سه بار به سفارت سفر کنید.

در هر سفر به دبی هزینه و زمان زیادی باید صرف کنید تا بتوانید ویزای کانادا را دریافت نمایید.

در تشکیل پرونده به صورت حضوری اگر اشتباهی در پرونده باشد قابل اصلاح نیست اما در اخذ وقت سفارت کانادا در دبی به صورت آنلاین می توان اشتباهات را اصلاح کرد.

اگر در تکمیل فرم سفارت کوچک‌ترین نقصی باشد در خواست ویزای شما رد خواهد شد. به صورت کلی توصیه ما به شما اخذ وقت سفارت کانادا در دبی به صورت آنلاین است.

شما با صرف کمترین زمان و هزینه می توانید وقت سفارت کانادا را دریافت کنید. کافی است تا این کار را به ما بسپارید و با یک تماس تلفنی سفر خود را آغاز کنید.

به راحتی برای شما مراحل صفر تا صد اخذ وقت سفارت کانادا را انجام خواهیم داد و هر آنچه نیاز باشد بدانید را به شما خواهیم گفت. با ما ویزای خود را اخذ شده فرض کنید.

 

 

چرا وقت سفارت کانادا در دبی را بگیریم؟

برای شهر دبی هر روز پرواز است و شما به راحتی می توانید هر موقع که خواستید به این شهر سفر کنید و کارهای مربوطه را به انجام برسانید.

یکی دیگر از مزایای وقت سفارت کانادا در دبی این است که به دلیل خلوت بودن وک در شهرهای امارات اخذ وقت سفارت و ویزای کانادا در دبی و ابوظبی آسان تر و سریع تر است. یعنی اگر محدودیت زمانی دارید بهتر است از این شهرها اقدام نمایید.

 

 

هزینه اخذ وقت سفارت کانادا در دبی چقدر است؟

این هزینه برای افراد در سنین مختلف متفاوت است. افراد بین 14 تا 80 سال باید مبلغی معادل 85 دلار کانادا را برای انگشت نگاری بپردازند.

افراد زیر 14 سال و بالای 80 سال از انگشت نگاری معاف هستند و در نتیجه هزینه ای هم نمی خواهد بپردازند. کلیه افراد باید مبلغ 100 دلار کانادا برای صدور ویزا به سفارت بپردازند.

 

 

آدرس سفارت کانادا در دبی کجاست؟

Canada Visa Application Centre
Wafi Mall, 3rd Floor, Falcon, Phase 2
Umm Hurair 2 – Dubai – UAE

 

 

جهت اخذ ویزای کانادا و وقت سفارت کانادا با شماره 02166909670 تماس بگیرید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مراحل اخذ وقت سفارت سوئیس چیست؟

چرا به کشور سوئیس شرکت کنیم؟ قبل از این که درباره وقت سفارت سوئیس توضیحاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای تماس مستقیم (کلیک کنید)