خانه / وقت سفارت / وقت سفارت کانادا در ابوظبی

وقت سفارت کانادا در ابوظبی

ابوظبی کجاست؟

وقت سفارت کانادا در ابوظبی را می توان برای اخذ ویزای کانادا دریافت کرد. ابوظبی یکی از شهرهای مدرن و زیبای هفت شیخ نشین امارات است.

شما با سفر به این شهر زیبا می توانید سفر رؤیایی برای خود رقم بزنید و مانند پادشاهان و ملکه ها در هتل های همچون قصر این شهر گران قیمت اقامت گزینید.

وقت سفارت کانادا در ابوظبی

ابوظبی یکی از گران ترین شهرهای دنیا است، اما هر سال توریست های زیادی را به خود جذب می کند. شما با اخذ وقت سفارت کانادا در ابوظبی با یک تیر دو نشان زده اید.

ابوظبی شهری مدرن است اما بسیاری از توریست ها به دلیل آب و هوای گرم و بیابانی که این شهر دارد از رفتن به آن صرف نظر می کنند.

از جاذبه های دیدنی این شهر می توان به مسجد شیخ الزائد ، ساحل کورنیش و رستوران های ساحلی این شهر زیبا اشاره کرد.

این شهر پارک ها و شهربازی های زیبایی دارد که پیشنهاد می کنیم برای کاهش هزینه های خود از قبل بلیط آن ها را رزرو نمایید.

برای اخذ وقت سفارت کانادا در ابوظبی و ویزای کانادا با ما همراه شوید و کلیه کارهای خود را به دست ما بسپارید.

 

وقت سفارت کانادا در ابوظبی را چگونه اخذ کنیم؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا در ابوظبی باید ابتدا کلیه مدارک خود را آماده کنید و هنگام اخذ وقت سفارت کانادا در ابوظبی به سفارت تحویل دهید.

پس از تحویل مدارک و واریز وجه سفارت وقت سفارت کانادا در ابوظبی به شما اختصاص داده می شود و باید  در تاریخ اخذ شده برای انجام امور مربوط به احراز هویت به سفارت مراجعه کنید.

شما برای اخذ وقت سفارت کانادا در ابوظبی می توانید از دو روش حضوری و آنلاین اقدام کنید تا موفق به دریافت ویزای کانادا شوید.

در ادامه به تفصیل درباره روش های اخذ وقت سفارت کانادا در ابوظبی خواهیم گفت.

 

وقت سفارت کانادا در ابوظبی حضوری را چگونه اخذ کنیم؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا در ابوظبی به صورت حضوری باید کلیه مدارک خود را به صورت ترجمه شده به سفارت کانادا ببرید. هزینه سفارت را نیز باید به صورت نقدی بپردازید.

پس از پرداخت هزینه و تحویل مدارک وقت سفارت به شما اختصاص داده می شود. شما باید به ایران بازگشته و مجدداً در تاریخ اخذ شده به سفارت کانادا مراجعه نمایید.

در این مرحله از شما احراز هویت می شود، انگشت نگاری و چهره نگاری از جمله کارهایی است که در روز وقت سفارت کانادا در ابوظبی شما باید انجام دهید.

دقت داشته باشید که انگشت های شما زخمی نباشد چون ممکن است تاریخ وقت سفارت را تغییر دهند. پس از طی این مرحله به ایران باز می گردید و منتظر پاسخ سفارت خواهید شد.

سفارت پس از بیست روز به شما پاسخ می دهد. اگر پاسخ سفارت مثبت بود باید به صورت حضوری دوباره به سفارت بروید تا ویزای خود را دریافت کنید و یا از خدمات پیکاپ ویزای ما استفاده کنید.

در صورتی که پاسخ سفارت به در خواست شما منفی باشد می توانید پس از برطرف کردن علت رد شدن درخواست خود دوباره اقدام کنید.

 

وقت سفارت کانادا در ابوظبی آنلاین چه تفاوتی دارند؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا در ابوظبی به صورت آنلاین کافی است تا با ما تماس بگیرید. مشاورین مجرب و متخصص ما در کمترین زمان ممکن با پایین ترین هزینه برای شما وقت سفارت کانادا در ابوظبی اخذ خواهند کرد.

شما در این را ه نیاز به تجربه و تخصص دارید. تکمیل فرم های سفارت، چیدمان مدارک، ترجمه و … از جمله کارهایی است که مشاورین ما در آن خبره اند و با اندک هزینه ای این خدمات را به شما ارائه می دهند.

برای اخذ وقت سفارت کانادا در ابوظبی می توانید مدارک خود را آماده کنید و در سایت سفارت آپلود نمایید. پس از آپلود مدارک باید هزینه سفارت را به صورت آنلاین با یک کارت اعتباری بین المللی بپردازید.

در این مرحله وقت سفارت کانادا در ابوظبی به شما اختصاص داده می شود. پس از طی این مرحله شما باید در تاریخ وقت سفارت کانادا در ابوظبی به سفارت مراجعه کنید تا انگشت نگاری و … را به انجام برسانید.

باید به ایران بازگردید و منتظر پاسخ سفارت بمانید. جواب ویزای کانادا سفارت پس از دو تا سه هفته به شما ابلاغ خواهد شد.

اگر پاسخ سفارت مثبت باشد می توانید از خدمات پیکاپ ما استفاده کنید تا بدون سفر دوباره ویزای خود را دریافت کنید.

در صورتی که پاسخ سفارت منفی باشد می توانید پس از برطرف کردن علت رد شدن درخواست خود دوباره برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید.

 

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

کانادا به دلایل سیاسی در ایران سفارتخانه‌ای ندارد و متقاضیان باید برای اخذ ویزای کانادا به کشورهای همسایه مراجعه کنند.

سفارت کانادا کارگزاری به نام VAC را مسئول رسیدگی به درخواست های ویزا کرده است و شما باید با مراجعه به این کارگزاری امور خود را پیش ببرید.

وک در کشورهایی مثل ارمنستان، ترکیه، امارات متحده و … شعبه دارد و شما باید برای اخذ ویزای کانادا به این شعبات مراجعه کنید.

پس از دریافت پاسخ مثبت سفارت شما به مدت بیست روز مهلت دارید تا به وک مراجعه کنید و ویزای خود را دریافت کنید یا از خدمات پیکاپ ما استفاده کنید.

خدمات پیکاپ به شما این امکان را می دهد تا بدون مراجعه مجدد به وک از طریق یک نماینده قانونی پاسپورت خود را به سفارت ارائه داده و ویزای کانادا را دریافت کنید.

طی یک قرارداد رسمی شما یک وکالت‌نامه به ما می دهید تا ویزای شما را از سفارت اخذ کنیم. شما با پرداخت اندک هزینه ای می توانید از پیکاپ ویزا استفاده کنید.

با این کار هم در وقت و هم در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید.

 

هزینه وقت سفارت کانادا در ابوظبی چقدر است؟

افراد بالای هشتاد سال و زیر چهارده سال از انجام انگشت نگاری و پرداخت هزینه آن معاف هستند.

افراد بین چهارده تا هشتاد سل باید مبلغ هشتاد و پنج دلار کانادا را به سفارت بپردازند.

کلیه افراد باید مبلغ صد دلار کانادا را برای اخذ ویزای کانادا و امور مربوط به آن بپردازند.

در پرداخت آنلاین دقت داشته باشید که سفارت ممکن است باقی مانده پول شما را برنگرداند. پس سعی کنید به همان اندازه ای که باید بپردازید همراه داشته باشید.

از بردن سکه نیز خودداری کنید زیرا سفارت تنها اسکناس از شما دریافت خواهد کرد.

 

 

 

جهت اخذ ویزای کانادا و وقت سفارت کانادا در دبی با شماره ۰۲۱۶۶۹۰۹۶۷۰ تماس بگیرید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مراحل اخذ وقت سفارت سوئیس چیست؟

چرا به کشور سوئیس شرکت کنیم؟ قبل از این که درباره وقت سفارت سوئیس توضیحاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای تماس مستقیم (کلیک کنید)