خانه / وقت سفارت / وقت سفارت کانادا در آنکارا

وقت سفارت کانادا در آنکارا

آنکارا

وقت سفارت کانادا در آنکارا را می توانید اخذ کنید تا هم از آنکارا دیدن کنید و هم کارهای مربوط به ویزای خود را انجام دهید. آنکارا پایتخت ترکیه و شهری مدرن است.گردش در این شهر خالی از لطف نیست و شما می توانید از جاذبه های این شهر دیدن کنید و با فرهنگ مردم مختلف آشنا شوید. واحد پولی این شهر مانند دیگر شهر های کشور ترکیه لیر است و زبان رسمی آن نیز ترکی ترکیه است.

از جاذبه های دیدنی این شهر می توان به مقبره آتاتورک، پارک آتاتورک و رستوران های بسیار زیبا و جذاب آن اشاره کرد.

وقت سفارت کانادا در آنکارا

 

فراموش نکنید که گردش نکردن در بازارهای دیدنی این شهر مانند رفتن به فرانسه و ندیدن پاریس است. شما در بازارهای سنتی آنکارا در میان جمعیت و رنگ ها غرق خواهید شد.نکته دیگر این است که آنکارا مانند تهران است پس در مناطق شلوغ مراقب وسایل خود باشید. سعی کنید قبل از ساعت ده به محل اقامت خود بازگردید، این تنها یک نکته برای در امان ماندن از شر افراد شرور است.

اگر قصد اخذ وقت سفارت کانادا در آنکارا را دارید کافی است تا با ما تماس بگیرید. ما شما را یاری خواهیم کرد با ما همراه شوید.

 

چگونه می توان وقت سفارت کانادا در آنکارا اخذ کرد؟

  • برای دریافت ویزای کانادا باید ابتدا وقت سفارت کانادا را دریافت کنید. همان طور که می دانید کانادا در ایران سفارت خانه ای ندارد؛ به همین جهت متقاضیان باید به کشورهای همسایه سفر کنند.
  • سفارت کانادا کارگزاری هایی را مشخص کرده است تا به امور مربوط به ویزا رسیدگی کنند. این کارگزاری ها به وک معروف هستند.
  • کارگزاری های وک در کشورهای همسایه ایران قرار دارند و متقاضیان می توانند برای اخذ وقت سفارت کانادا و ویزای این کشور به آن ها مراجعه کنند.
  • شما در ابتدا باید انتخاب کنید که از کدام شهر قصد اقدام برای اخذ وقت سفارت کانادا را دارید سپس تصمیم بگیرید به صورت آنلاین و یا حضوری می خواهید اقدام کنید.
  • پس از آن باید مدارک خود را آماده کنید و برای دریافت وقت سفارت اقدام کنید. شما می توانید صفر تا صد اخذ وقت سفارت کانادا در آنکارا و ویزای کانادای خود را به ما بسپارید.
  • پس از اخذ وقت سفارت کانادا باید در تاریخ تعیین شده برای انجام انگشت نگاری به سفارت رفته و مدارک خود را تکمیل کنید.
  • سفارت کانادا یکی از جمله سفارت هایی است که از متقاضی به صورت حضوری برای انجام انگشت نگاری و … دعوت به عمل می آورد.
  • پس از طی این مراحل شما به ایران بازمی گردید و منتظر پاسخ سفارت خواهید ماند. اگر پاسخ سفارت مثبت باشد می توانید برای دریافت ویزای خود به آنکارا سفر کنید و یا از خدمات پیکاپ ویزای کانادای ما استفاده کنید.
  • اگر پاسخ سفارت کانادا به درخواست ویزای شما منفی باشد شما پس از برطرف کردن علت رد شدن پرونده دوباره باید اقدام نمایید.

 

وقت سفارت کانادا در آنکارا به صورت حضوری چیست؟

باید مدارک خود را آماده کنید و به کارگزاری سفارت کانادا در آنکارا مراجعه کنید. شما باید همراه تحویل مدارک خود پول سفارت را نیز به صورت نقدی بپردازید.دقت داشته باشید که سفارت ممکن است باقی مانده پول شما را بازنگرداند پس بدون کم و زیاد پول سفارت را به طور کامل بپردازید.پس از پرداخت، وقت سفارت کانادا در آنکارا برای شما صادر خواهد شد. شما باید به ایران بازگردید و در تاریخ تعیین شده دوباره به سفارت مراجعه کنید.شما امور مربوط به انگشت نگاری و … را انجام می دهید و دوباره به ایران باز می‌گردید و منتظر پاسخ سفارت می شوید. سفارت بین دو تا سه هفته به شما پاسخ خواهد داد.

اگر پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد می توانید از خدمات پیکاپ ما استفاده کنید و یا مجدداً به وک مراجعه کرده و به صورت حضوری ویزای خود را دریافت کنید.

 

 

وقت سفارت کانادا در آنکارا به صورت آنلاین چیست؟

کلیه مدارک خود را آماده کرده و در سایت سفارت آپلود می کنید. پس از آپلود مدارک باید هزینه سفارت را با کارت بین المللی پرداخت کنید تا وقت سفارت کانادا در آنکارا را بتوانید دریافت کنید.

در تاریخ اخذ شده باید برای انجام انگشت نگاری و … به آنکارا سفر کنید. پس از آن به ایران بازگردید تا جواب سفارت را که بین دو تا سه هفته بعد خواهد آمد را دریافت کنید.

اگر پاسخ سفارت مثبت باشد می توانید به صورت حضوری به آنکارا رفته و یا از خدمات پیکاپ ویزای کانادای ما استفاده کنید.

 

 

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

به دلیل این که کانادا در ایران سفارت خانه ندارد شما برای اخذ ویزای خود باید به این کشور بروید و ویزای خود را دریافت کنید.

البته سفارت به متقاضیان این امکان را داده است تا یک نماینده قانونی از سوی خود همراه با پاسپورت به سفارت برای اخذ ویزا بفرستند.

در نتیجه شما می توانید با ارائه پاسپورت، یک وکالت‌نامه و اندکی پول ویزای خود را بدون سفر به آنکارا دریافت کنید. ما کلیه خدمات از وقت سفارت تا اخذ ویزا را با کمترین هزینه برای شما انجام می دهیم کافی است تا با ما تماس بگیرید.

 

هزینه اخذ وقت سفارت کانادا در آنکارا چه قدر است؟

این هزینه به دو بخش تقسیم می شود، یک بخش این هزینه برای انگشت نگاری و بخش دیگر برای خدمات صدور ویزا است.

افراد زیر 14 ستا و بالای 80 سال از انگشت نگاری معاف هستند و باقی افراد باید بابت انگشت نگاری 85 دلار کانادا بپردازند. کلیه متقاضیان باید صد دلار کانادا برای خدمات صدور ویزا نیز پرداخت کنند.

 

 

سفارت کانادا در چه کشورهایی قرار دارد؟

کارگزاری وک که از طرف سفارت کانادا مسئولیت رسیدگی به امور ویزا را دارد، در کشورهای ترکیه، ارمنستان، امارات متحده و … برپا شده است و متقاضیان باید بر اساس شرایط خود یکی از آن ها را انتخاب کنند.

 

 

آدرس سفارت کانادا در آنکارا کجاست؟

Embassy of Canada
Visa Section
Cinnah Caddesi no: 58
006690, Cankaya
Ankara, Turkey

 

 

جهت اخذ ویزای کانادا و وقت سفارت کانادا با شماره ۰۲۱۶۶۹۰۹۶۷۰ تماس بگیرید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مراحل اخذ وقت سفارت سوئیس چیست؟

چرا به کشور سوئیس شرکت کنیم؟ قبل از این که درباره وقت سفارت سوئیس توضیحاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای تماس مستقیم (کلیک کنید)