خانه / هتل / رزرو هتل برای سفارت ، چه رزرو هتلی برای سفارت معتبر می باشد ؟

رزرو هتل برای سفارت ، چه رزرو هتلی برای سفارت معتبر می باشد ؟

رزرو هتل برای سفارت

یکی از مسائلی که امروزه دولت ها توجه بسیاری به آن دارند دقت عمل بیشتر در خصوص صدور ویزا برای مسافران می باشد. دولت ها در پی آنند که با توجه به افزایش تعداد افراد متقاضی سفر به کشورهای خارجی صدور ویزای مورد نیاز مسافران را با هوشیاری بیشتری به انجام رسانند. در این راستا به طور معمول کسانی که متقاضی اخذ ویزاهای کوتاه مدتی همچون ویزاهای توریستی هستند می بایست نسبت به رزرو هتل برای سفارت اقدام به عمل آورند. در ادامه مطلب در رابطه با رزرو هتل برای سفارت و نکات مهمی که پیرامون این موضوع مطرح است به صحبت خواهیم پرداخت.

رزرو هتل برای سفارت

رزرو هتل برای سفارت یعنی چه؟

برای آن که افراد متقاضی سفر به کشورهای خارجی علی الخصوص کشورهای حوزه شینگن و نیز کشورهای اروپایی بتوانند به این دسته از کشورها سفر کنند باید ویزای شینگن مربوط به این کشورها را دریافت نمایند. دریافت ویزای مورد نظر منوط به ارائه مدارکی است که رزرو هتل برای سفارت نیز از جمله این مدارک می باشد. لازم به ذکر است افرادی که برای سفر دعوت نامه دارند نیازی به ارائه این مدرک به سفارت نخواهند داشت در غیر این صورت می بایست رزرو هتل را به سفارت مربوطه ارائه دهند. در واقع رزرو هتل برای سفارت به این مفهوم است که فرد متقاضی سفر خارجی برای تمام مدتی که می خواهد در کشور مقصد اقامت داشته باشد مکانی را برای اقامت خود در آن کشور مشخص کرده است. به این ترتیب فرد می تواند در کمترین زمان ممکن به سفارت مربوطه مراجعه کرده و ویزای مورد نظر خود را اخذ نماید. خوب است در اینجا مثالی بزنیم تا موضوع مورد بحث روشن تر گردد.

به طور مثال قصد داریم به کشور آلمان سفر کنیم. به منظور اخذ ویزای آلمان باید در ابتدا وقت سفارت آلمان را گرفته و طبق زمان مقرر به سفارت مربوطه مراجعه کنیم. در هنگام مراجعه می بایست مدارکی را ارائه کرده و رزرو هتل برای سفارت را نیز به انجام رسانیم و رسید رزرو هتل را به سفارت تحویل دهیم. به این ترتیب سفارت می تواند از برنامه سفر ما، شهرهایی که قصد داریم ببینیم و همچنین هتل هایی که محل اقامت ما در کشور آلمان خواهند بود آگاه شود. یادآور می شود ارائه این مدرک برای تمامی سفارت های کشورهای حوزه شینگن، کانادا، آمریکا و انگلیس در زمان اخذ وقت سفارت امری ضروری خواهد بود. در عین حال چنانچه کسی قصد مسافرت به کشورهایی همچون ترکیه، ارمنستان و… را داشته باشد به منظور اخذ ویزا احتیاجی به رزرو هتل نداشته و می تواند به راحتی روادید این کشورها را به دست آورد.

ووچر هتل برای سفارت

واچر هتل به چه معناست؟

ممکن است تا به حال عبارت واچر هتل را در رابطه با سفر بسیار شنیده باشید و این سوال در ذهنتان شکل گرفته باشد که این عبارت به چه مفهوم است. واچر هتل در واقع به مفهوم رسید رزرو هتل می باشد. واچر هتل یا همان رزرو هتل برای سفارت عبارت است از برگه ای که بعد از رزرو هتل برای فرد متقاضی صادر می شود تا وی قادر باشد به آسانی به هتل مورد نظر خود مراجعه کرده و یا آن را به سفارت ارائه دهد. مواردی همچون تاریخ ورود و خروج، تاریخ رزرو هتل، نام مسافر و پاره ای اطلاعات دیگر همچون شماره گذرنامه وی در واچر هتل درج می شود. به همین جهت مسافران این امکان را دارند که این برگه را به راحتی به سفارت مربوطه ارائه دهند تا در کمترین زمان ممکن بتوانند ویزای کشور مورد نظر خودشان را دریافت نمایند.

نکات مهم در رابطه با رزرو هتل برای سفارت

نکات مهم در رابطه با رزرو هتل برای سفارت

متقاضیان اخذ ویزا برای این که بتوانند مدرک قابل قبولی را به سفارت ارائه دهند بهتر است برخی نکات مهم را مد نظر قرار دهند:

  • متقاضیان باید در هنگام رزرو هتل برای سفارت بسیار هوشیارانه عمل کنند زیرا امکان دارد افراد سودجو درصدد آن باشند که با اخذ پول های هنگفت هتل های غیرواقعی را برای آنها رزرو کنند که مطمئنا این امر برای آنها دردسرساز خواهد شد.
  • بهتر است رزرو هتل یک تا دو روز پیش از مراجعه به سفارت صورت گیرد تا فرد متقاضی دچار هیچگونه مشکلی نشود.
  • باید توجه داشت که Booking سایتی است که صرفا در راستای معرفی هتل فعالیت می کند. بنابراین نمی توان در آن پرداختی انجام داد و رزرو هتل برای سفارت از این سایت امری باطل و بی ثمر خواهد بود.
  • برای اطمینان از رزرو هتل بهتر است فرد متقاضی با هتل مربوطه تماس حاصل کرده و رزرو صورت گرفته را پیگیری نماید.
  • بهتر است هتلی که به منظور رزرو انتخاب می شود چهار ستاره بوده و نیز در نزدیکی مرکز شهر قرار گرفته باشد. این موضوع بیشتر به این جهت اهمیت دارد که فرد متقاضی بتواند خود را به عنوان یک گردشگر متمول معرفی کند که توانایی بر عهده گرفتن هزینه های سفر خویش را دارد.
  • بهتر است پیش از آن که سفارت ویزا را صادر کند رزرو هتل به صورت قطعی انجام نگیرد زیرا ممکن است فرد متقاضی به هر دلیلی موفق به اخذ ویزا نشود و در نتیجه متحمل ضرر مالی زیادی گردد.

 

مشاوره رزرو هتل برای کلیه سفارت ها و چیدمان مدارک شما برای سفارت

مشاوره رزرو هتل برای کلیه سفارت ها و چیدمان مدارک شما برای سفارت

برای مشاوره درخصوص چیدمان مدارک مورد نیاز اخذ ویزای شینگن و رزرو هتل معتبر برای ارائه به سفارت با شماره های ۲۲۳۶۰۸۹۵ تماس بگیرید.

 

[Total: 5 Average: 4.4]

درباره ی admin

یک دیدگاه

  1. خیلی متشکرم از راهنمایی شما
    برای وقت سفارت در ترکیه برای یکی از مشتریان ، ما به همین مشکل برخوردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای تماس مستقیم (کلیک کنید)